Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Romantikas pakete

Piedāvājumā ietilpst romantiskas brīvdienas ar brokastīm un velosipēdu nomu mājīgā ģimenes viesnīcā Kuresārē, Staadioni hotell.

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver nakšņošanu divvietīgā numurā
- iespēja ievietot 1 papildgultu
Cenā ir iekļautas bagātīgas bufetes tipa brokastis
- brokastis no pulksten 8:00 līdz 10:00
Cenā ietilpst divu velosipēdu noma līdz trim stundām un divas mazas dzirkstošā vīna pudeles
- Noteikti izvēlieties piemērotus riteņus mūsu vietnē www.staadionihotell.ee
Bezmaksas Wifi
Bezmaksas autostāvvieta publiskajā autostāvvietā pāri ceļam
Iespēja iznomāt velosipēdus un izmantot saunu
Bezmaksas atcelšana 24 stundas pirms ierašanās

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Kuresārē un Sāremā ir daudz romantisku vietu. Kāpēc gan neatklāt tos uz riteņiem? Mēs piedāvājam jums iespēju palikt pie mums viesnīcā Stadium. Mēs jums trīs stundas dāvināsim riteņus un nelielu burbulīti, un jums būs iespēja atklāt visas šīs romantiskās vietas. Neatkarīgi no tā, vai viņi atrodas zem Mändjalas priedēm, vai vēro saulrietu Roomassaare.

Staadioni Hotell ir mājīga ģimenes viesnīca, kurā tēvs Villi uzņem viesus, bet māte Annika uz galda gatavo labākas brokastis. Vectēvs Maits palīdz ar savām inženierzinātnēm. Vecākais znots Pāvils Marks skatās, ka mūs var atrast sociālajos tīklos un dažādās rezervēšanas vidēs. Jaunākie bērni Karls Matiass un Lenna-Marī arī pēc iespējas pakāpeniski palīdz.

Mūsu mājīgajā viesnīcā ir 27 plaši numuri ar skatu uz Kuresāres pilsētas stadiona jūru vai vēsturisko Bīskapa pili. No rīta mēs piedāvājam jums bufetes tipa brokastis ēdamistabā otrajā stāvā. Lai atklātu Kuresāres riteņus, pie mums ir iespējams nomāt velosipēdus, un pēc relaksācijas varat izmantot saunu.

Pirmajā stāvā esošajā reģistratūrā jūs jebkurā laikā varat iegādāties kafiju, mazas šokolādes un citas delikateses. Vai vēlaties pārsteigt savu draugu ar skaistu pastkarti vai arī meklējat aizraujošus ieteikumus, kā pavadīt laiku Kuresārē vai Sāremā? Mēs esam jūsu labā un labprāt palīdzēsim!

Staadioni Hotell