Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Aktīva brīvdiena ar velosipēdiem uz Sõrve säär

Piedāvājumā ietilpst aktīvās naktsmītnes 2 nakšu pakete ar braucienu ar velosipēdu uz Sõrve Säär un brokastis mājīgajā ģimenes viesnīcā Staadioni hotell Kuresārē.

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver nakšņošanu divvietīgā numurā 2 naktis
- iespēja ievietot 1 papildgultu
Cenā ir iekļautas bagātīgas bufetes tipa brokastis
- brokastis no pulksten 8:00 līdz 10:00
Iepakojums satur:
- velosipēdu noma
- Norādījumi par došanos pārgājienā patstāvīgi
- pārsēšanās Kuressaare - Sõrve säär (Sõrve säär - Kuressaare)
- drošības aprīkojums
Bezmaksas Wifi
Bezmaksas autostāvvieta publiskajā autostāvvietā pāri ceļam
Iespēja iznomāt velosipēdus un izmantot saunu
Bezmaksas atcelšana 24 stundas pirms ierašanās

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Sõrve säär ir viena no mūsu iecienītākajām apskates vietām Sāremā. Pateicoties izcilajai atrašanās vietai, no Sõrve paveras ļoti gleznains skats uz jūru. Sõrve ir lielisks mūsu aizjūras paradīzes piemērs. Stāvot vienatnē Sõrves kāta galā, abās jūras pusēs valda vilnis - ir sajūta, ka stāvi pasaules malā (tikai tā, ka arī Latvija izceļas).
Sorves pakājē atradīsit seklus kadiķu laukus, garas smilšu pludmales. Tur jūs atradīsit arī Otrā pasaules kara dienu pieminekļus, seno kuģi Salme un mierīgo dabu. Mēs domājam, ka vislabāk to visu atklāt ar velosipēdu.

Ekskursija sākas ar braucienu no viesnīcas Staadioni pulksten 9:00 līdz Sõrve virsotnei. Velosipēdu maršruts sākas no turienes, un jums ir iespēja pagriezties atpakaļ uz Kuresāri. Ekskursijas kopējais garums ir 56 km, ar visām pieturām 65 km. Ja vēlaties, pārsūtīšanu var pasūtīt pretēji. Ir iespējams arī doties pilnā tūrē ar velosipēdu. Šajā gadījumā kopējais maršruta garums ir 102 km.

Staadioni Hotell ir mājīga ģimenes viesnīca, kurā tēvs Villi uzņem viesus, bet māte Annika uz galda gatavo labākas brokastis. Vectēvs Maits palīdz ar savām inženierzinātnēm. Vecākais znots Pāvils Marks skatās, ka mūs var atrast sociālajos tīklos un dažādās rezervēšanas vidēs. Jaunākie bērni Karls Matiass un Lenna-Marī arī pēc iespējas pakāpeniski palīdz.

Mūsu mājīgajā viesnīcā ir 27 plaši numuri ar skatu uz Kuresāres pilsētas stadiona jūru vai vēsturisko Bīskapa pili. No rīta mēs piedāvājam jums bufetes tipa brokastis ēdamistabā otrajā stāvā. Lai atklātu Kuresāres riteņus, pie mums ir iespējams nomāt velosipēdus, un pēc relaksācijas varat izmantot saunu.

Pirmajā stāvā esošajā reģistratūrā jūs jebkurā laikā varat iegādāties kafiju, mazas šokolādes un citas delikateses. Vai vēlaties pārsteigt savu draugu ar skaistu pastkarti vai arī meklējat aizraujošus ieteikumus, kā pavadīt laiku Kuresārē vai Sāremā? Mēs esam jūsu labā un labprāt palīdzēsim!

Staadioni Hotell