Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Atpūta līdz 5 personām Otepē Partsilombi brīvdienu mājā

Atpūta Partsilombi brīvdienu mājā. Iespēja pirtī, grilēt un baudīt dažādas aktīvas aktivitātes

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 96h pirms reģistrēšanās.

5 viesi
Ietver brīvdienu mājas īri
- 5 gultas (gultas 2 + 2, papildu gultas + 1, izvelkamais dīvāns + 2)
- āra terase
- leņķis
- TV viesistabā
- WC, veļas telpa
- sauna (5 stundas bez maksas visu uzturēšanās laiku)
- grila iekārtas
- biroja stūrītis

Jūs sagaida patīkami omulīga brīvdienu māja Partsilombi ar visām ērtībām, kas atrodas privātā, dabiski skaistā vietā, Otepes kupolajā ainavā, neliela dīķa krastā. Brīvdienu māja atrodas 1,5 km attālumā no Otepes pilsētas centra, tāpēc naktsklubi, restorāni un bāri atrodas patīkamas vakara pastaigas attālumā. Brīvdienu māja Partsilomb atrodas blakus lielākajai brīvdienu mājai Lombi (150m attālumā).

Jums ir iespēja iebraukt Tartu Marathon slēpošanas trasē tieši aiz brīvdienu mājas. Vasarā varat doties peldēties dīķī, kas atrodas pie brīvdienu mājas vai doties makšķerēt divos tuvējos lielajos ezeros, vai arī peldēties Pühajerves pludmalē, kas atrodas mazāk nekā 1,5 km attālumā. Uzkurt ugunskuru un baudīt patīkamas vasaras naktis iespējams blakus mājai esošajā grila zonā!

Tieši pie mājas ir veloceliņi un pārgājienu takas, savukārt Otepes sporta ceļš atrodas 200 metru attālumā.

Partsi brīvdienu māja: ārā
... ir skaistuma un aktivitātes vērošana visiem: tikai atpūtas mirklis ar grāmatu; brauciens uz aptiekas kalnu, modināšanas sports vai golfa riņķis. Protams, apmeklētāja rīcībā ir terases ar visu nepieciešamo grilēšanai un atdzesēšanai.

Partsi brīvdienu māja: pirmajā stāvā
... jūs atradīsiet dzīvojamo istabu, virtuvīti, saunu un veļas mazgāšanas iespēju. Protams, izeja uz terasi gan no pirts, gan viesistabas.

Brīvdienu māja Partsi: otrajā stāvā
... ir 2 guļamistabas: zilā istaba (1 divguļamā gulta), pelēkā istaba (1 divguļamā gulta un krēsla gulta). Ātrijā ir arī ātrija stūris.

Partsilombi Puhkemaja