Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Uzturēšanās pakete diviem Pārnu Jahtkluba Viesnīcā

Piedāvājums ietver uzturēšanos ar brokastīm diviem tieši upes krastā esošajā Pārnu Jahtkluba Viesnīcā

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

Der diviem cilvēkiem
Iekļauj nakšņošanas paketi ērtā divvietīgā istabā
– istabas aprīkotas ar vai nu lielu gultu, vai divām atsevišķām gultām
Brokastis iekļautas cenā
Bezmaksas autostāvvieta

Reģistrēšanās no 15:00 – Izrakstīšanās līdz 12:00
– uzņemšana darbojas līdz 18:00, vēlāka ierašanās pēc vienošanās

Pärnu Jahtkluba viesnīca ir mierīga un vilinoša vieta, kas atrodas upes krastā, starp pilsētas centru un pludmāli.

Šī klusa vieta vasarā piedāvā brīnišķīgas skatuves ar pilnām burām upē un mastu šņākšanu vējā, pievienojot romantiku vēlu saulrietiem. Apmeklētāji var izbaudīt ostas dzīvi un tradicionālās regates trešdienas no mūsu āra terases. Pat ziemā mēs piedāvājam mājīgu patvērumu un aizsardzību pret aukstumu.

Ir viegli mūs atrast, mēs atrodamies vēsturiskajā Pärnu jachtostā, kas tika dibināta 1906. gada 21. jūnijā. Pilsētas centrs un pludmale atrodas tikai īsas pastaigas attālumā. Mūsu mājīgajā viesnīcā ir 17 numuri un viens apartaments ar balkonu, katrs nosaukts slaveno jachtu godā. Visiem numuriem ir vannas istaba, televizors un WiFi.

Mājdzīvnieki ir laipni gaidīti, un pie Jahtkluba ir pieejama bezmaksas autostāvvieta. Mēs arī varam palīdzēt organizēt aizraujošas jūras izbraukšanas.

Izbaudiet unikālu un ainavisku uzturēšanos mūsu viesnīcā, kur tradīcija satiekas ar komfortu, un skaistas skatuves gaida katru viesi.

Pärnu Jahtklubi