Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Teātra pakete Pārnu Jahtkluba Viesnīcā

Piedāvājumā ietilpst izmitināšana ar brokastīm diviem Pērnavas jahtkluba viesu namā, kas atrodas tieši upes krastā, kā arī biļetes uz Endlas teātri

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

Derīgs diviem cilvēkiem
Ietver nakšņošanas paketi ērtā divvietīgā numurā
– Numuri ir aprīkoti ar gan divguļamajiem gultas, gan arī divām atsevišķām gultām
Teātra Endla biļetes diviem
– Teātra Endla programmā var atrast vietnē: www.endla.ee/mangukava.
– Biļetes ir spēkā drāmas izrādēm un ir pieejamas atkarībā no pieejamības un grafika (izņemot viesizrādes un īpašos pasākumus).
– Lūdzu, norādiet vēlamo izrādes nosaukumu un laiku rezervējot.
Brokastis iekļautas
Bezmaksas autostāvvieta

Ienākšana no 15:00 – Izrakstīšanās līdz 12:00
– Recepšija ir atvērta līdz plkst. 18:00, vēlāka ierašanās iespējama, iepriekš sazinoties.

Pärnu Jahtkluba viesnīca ir mierīga un vilinoša vieta, kas atrodas upes krastā, starp pilsētas centru un pludmāli.

Šī klusa vieta vasarā piedāvā brīnišķīgas skatuves ar pilnām burām upē un mastu šņākšanu vējā, pievienojot romantiku vēlu saulrietiem. Apmeklētāji var izbaudīt ostas dzīvi un tradicionālās regates trešdienas no mūsu āra terases. Pat ziemā mēs piedāvājam mājīgu patvērumu un aizsardzību pret aukstumu.

Ir viegli mūs atrast, mēs atrodamies vēsturiskajā Pärnu jachtostā, kas tika dibināta 1906. gada 21. jūnijā. Pilsētas centrs un pludmale atrodas tikai īsas pastaigas attālumā. Mūsu mājīgajā viesnīcā ir 17 numuri un viens apartaments ar balkonu, katrs nosaukts slaveno jachtu godā. Visiem numuriem ir vannas istaba, televizors un WiFi.

Mājdzīvnieki ir laipni gaidīti, un pie Jahtkluba ir pieejama bezmaksas autostāvvieta. Mēs arī varam palīdzēt organizēt aizraujošas jūras izbraukšanas.

Izbaudiet unikālu un ainavisku uzturēšanos mūsu viesnīcā, kur tradīcija satiekas ar komfortu, un skaistas skatuves gaida katru viesi.

Pärnu Jahtklubi