Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Narvas viesnīcas brīvdienu pakete ''Relaksējoša pirts''

Narvas viesnīcas pakete diviem ar nakšņošanu jaunajā Deluxe Junior Suite, restorāns M.Chagall ar vakariņām un brokastīm. Ietver vannas istabas komplektu pilnīgai atpūtai, pudeli dzirkstošā vīna un aromātiskās sveces.

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver izmitināšanu jaunā luksusa "junior suite" numurā ar lielu vannu
2 ēdienu vakariņas à la carte restorānā M.Chagall
Vannas relaksācijas komplekts numurā (eļļa, sāls, vannas bumba, dušas putas), pudele Prosecco un aromātiskā svece
Iekļautas bufetes tipa brokastis
Bezmaksas Wi-Fi
Piemaksa par brīvdienām ar bērniem:
- bērni vecumā no 0 līdz 5 gadiem bez maksas (bez vakariņām)
- bērni 6-12 - 12 €
- bērniem 13+ un pieaugušajiem - 20 €
Autostāvvietas iespēja, ja tāda ir

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Narva viesnīca atrodas Narvas centrā, netālu no dzelzceļa stacijas un autoostas. Vienā pusē atrodas Narvas cietoksnis, bet otrā - Narvas upe.

No viesnīcas logiem paveras brīnišķīgs skats uz vēsturisko 13.-15.gadsimtu. pieminekļi un Hermaņa cietoksnis un Ivangorodas cietoksnis. Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas à la carte restorāns M. Chagall, kura ēdienkarte ir balstīta uz Eiropas virtuves tradīcijām. Narvas pilsēta ir pazīstama ar saviem labi saglabātajiem vēsturiskajiem objektiem un jums ir iespēja apmeklēt kādu no tiem, nakšņojot mājīgajā Narvas viesnīcā!

Vēsturisku un romantisku brīvdienu laikā būs iespēja apskatīt Narvas pils pastāvīgo ekspozīciju, doties pastaigās pa gleznaino Narvas upes promenādi un atklāt Narvas bastiona kazemātu noslēpumus.

Narva Hotell