Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Grezna romantiska atpūta diviem ar vakariņām viesnīcā L'Ermitage

Piedāvājums paredzēts 2 personām, un tajā iekļauta izmitināšana Superior numurā ar dzirkstošā vīna pudeli un saldu pārsteigumu, gulta ar rožu ziedlapiņām, brokastis istabā un 2 ēdienu vakariņas restorānā L’Ermitage

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver izmitināšanu Superior numurā ar dzirkstošo vīnu un saldu pārsteigumu
Gulta un vannas istaba, kas vannas istabā dekorēta ar rožu ziedlapiņām un svecēm
Romantiskas pieredzes karte: atklājiet kopā ar savu pavadoni romantiskākās Tallinas vecpilsētas vietas. #lemituromance
Cenā ir iekļautas bagātīgas bufetes tipa brokastis
Ietver 2 ēdienu vakariņas sveču gaismā restorānā L’Ermitage

Iespējama novēlota izrakstīšanās

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00
 

New orders from the Government of Republic of Estonia enter into force from November 1 2021 due to COVID-19 and therefore we are obligated to follow new rules. All guests of L’Embitu Hotel (from the age of 18) wishing to stay and use all hotel services are required to present one of the following certificates:

- a valid COVID-10 vaccination passport

- proof of recovery of COVID-19 

All guests of the L’Embitu Hotel (12-17 years old) wishing to stay and use all hotel services are required to present one of the following certificates:

- a valid vaccination passport

- proof of recovery of COVID-19 

- a negative PCR test (performed up to 72h earlier), an antigen test (performed up to 48h earlier) or a negative test result in a pharmacy (performed up to 48h earlier).

Viesnīca L’Ermitage ir kā miera oāze Tallinas centrā, vecpilsētas malā. Viesnīcas interjeru raksturo ziemeļnieku skaistums un miers. Komfortablo un kluso istabu dizaina pamatā ir mūžīgā ziemeļnieciskā elegance, kas sajauc šī brīža karstākās interjera dizaina tendences. No logiem paveras lielisks skats uz Hirveparku un Toompea vai vienu no vecākajām Tallinas apmetnēm Kassisaba.

Nakšņojot viesnīcā, noteikti iesakām apmeklēt elegantā restorāna Katze restorānu un klasisko izsmalcinātu a la carte restorānu L’Ermitage, kas ar savu patīkamo atmosfēru un saistošo ēdienkarti neatstās gardēžus auksti.

Romantisko pārdzīvojumu karte: kopā ar savu pavadoni atklājiet romantiskākās vietas pasakainajā Tallinas vecpilsētā. #lermitageromance

Hotel L'Ermitage