Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Nakšņošanas pakete divām personām Tartu viesnīcā

Ietver divvietīgu izmitināšanas paketi ar brokastīm, trenažieru zāles izmantošanu un autostāvvietu uz vietas

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver izmitināšanu ērtā "superior" klases numurā
- divas vienguļamās gultas vai viena liela gulta
Brokastis iekļautas
- no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 7:00 līdz 10:00
- no sestdienas līdz svētdienai no pulksten 7:00 līdz 11:00
Sporta zāles izmantošana
- Sporta zāle ar lielisku skatu ir piemērota gan spēka, gan kardio treniņiem. Sporta zāle ir atvērta visu diennakti un paredzēta tikai viesnīcas viesiem
BEZVADU INTERNETS
- Bezvadu internets ir pieejams visos viesnīcas numuros. Paroli, kas nepieciešama, lai izveidotu savienojumu ar tīklu, var iegūt no administratora
Iespēja novietot automašīnu, ja tāda ir pieejama
- Viesnīcai ir 2 autostāvvietas - viena mājas priekšā un otra aiz mājas. Visas viesnīcas viesiem rezervētās autostāvvietas ir apzīmētas ar "HOTEL"

Reģistrēšanās no pulksten 14:00 – izrakstīšanās līdz pulksten 12:00
Līdzi ņemama kafija
- atstājiet bezmaksas kafiju ar dzērienu reģistratūrā bez maksas

IZMITINĀŠANAS PAKETE DIVIEM

Ja jūs novērtējat draudzīgu apkalpošanu, pieņemamas cenas un ērtu viesnīcas numuru Tartu centrā, vislabākā izvēle ir viesnīca Tartu.

Viesnīca Tartu ir jūsu labākā izvēle, ja jūs Tartu draudzīgi novērtējat draudzīgu apkalpošanu, pieņemamas cenas un ērtu viesnīcas numuru.

Viesnīca Tartu ir celta 1964. gadā un paplašināta 2017. gadā. Tā ir viena no pilsētas visilgāk esošajām viesnīcām, kuras interjera dizains ir balstīts uz 60. gadu nostalģisko un vienlaikus moderno stilu. Pateicoties lieliskajai atrašanās vietai, viesnīca Tartu vienmēr ir bijusi vērtēta apmešanās vieta gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem.

Viesnīcā kopumā ir 118 viesnīcas numuri, no kuriem 42 atrodas ēkas jaunajā daļā un 76 nesen atjaunoti numuri vecajā spārnā, ieskaitot numurus alerģijas slimniekiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mājas atsevišķajā spārnā ir 6 hosteļa tipa numuri, un visiem klientiem ir atvērts skaistumkopšanas salons "BeautyNest", ģimenes frizētava Emajõgi un mājīgā kafejnīca-restorāns "Tartu".

Mēs piedāvājam Jums ērtas naktsmītnes Tartu centrā - tieši iepretim viesnīcai ir autoosta, īsa gājiena attālumā no Zinātnes centra Ahhaa, Ūdens centra Aura, Vecrīgas, Vanemuines teātra un koncertzāles un vairākiem tirdzniecības centriem.

Hotell Tartu