Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Ģimenes brīvdienas Tartu viesnīcā Sophia

Piedāvājumā ietilpst ģimenes brīvdienas Tartu, nakšņošana "Superior" klases numurā ar bagātīgām brokastīm un bezmaksas autostāvvietu, ģimenes biļetes uz AHHAA centru, Aura ūdens centru. Turklāt pārsteigums mazākajiem ģimenes locekļiem.

Bezmaksas atcelšana
Pasūtījumu var atcelt bez maksas līdz 72 stundām pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver izmitināšanu ērtā "superior" klases numurā
Brokastis iekļautas
Ģimenes piekļuve pētījumu centram AHHAA
Ģimenes piekļuve ūdens centram Aura
Pēc ierašanās pārsteigums ģimenes mazākajiem
Bezmaksas autostāvvieta

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Viesnīca Sophia tika izveidota ar vēlmi apvienot lielisku viesnīcas pieredzi ar labu cenu. Mērķis ir piedāvāt apmeklētājiem ne tikai izmitināšanu, neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts brīvdienām, darījumiem vai konferenču braucieniem.

Viesnīcas Sophia numuri ir plaši un moderni. Interjerā izmantoti dabiski un bez alerģijas materiāli. Viesnīcas atrašanās vieta ir labs centrs starp dažādām Igaunijas pilsētām, un tā padara viesnīcu viegli pieejamu viesiem, kuri ierodas ar automašīnu, un piedāvā bezmaksas autostāvvietu.

Pēc vēlēšanās apmeklētājiem ir iespēja doties uz kino, slidošanu, piedzīvojumu parku, skaistumkopšanas salonu un iepirkties Igaunijas dienvidu lielākajā tirdzniecības un atpūtas centrā - Lõunakeskus. Viesu ērtībām viesnīca ir savienota ar iepirkšanās centru, padarot visus pakalpojumus pieejamus uz vietas. Vieglās satiksmes ceļi, kas sākas blakus ēkai, ir piemēroti riteņbraukšanai, un Sanatorijas parka meža veselības taka, kas atrodas 800 metru attālumā no viesnīcas, ir ideāla vieta pastaigām vai skriešanai.

Restorāns Fii visiem viesiem piedāvā gardus ēdienus, apvienojot vizuālo pievilcību ar aizraujošām garšām.

Hotell Sophia