Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Izmitināšana viesnīcā L'Ermitage viesnīcā

Šis piedāvājums ir paredzēts 2 viesiem, un tajā ir iekļautas naktsmītnes ar bagātīgām brokastīm viesnīcā L'Ermitage

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver izmitināšanu ērtā standarta istabā
Brokastis iekļautas

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00
 

Dear L'Ermitage Hotel guest!

New restrictions set by the Estonian Government and Estonian Health Board will be effective from 26.08.2021. All L'Ermitage Hotel guests (from 18 years old and above) who wish to enjoy and visit our restaurant L'Ermitage and breakfast buffet at KATZE must present EU digital COVID certificate (QR code).

We accept both digital or printed version of one of the certificates listed below:

- valid COVID vaccination passport

- you have recovered from COVID-19 no longer than 6 months ago and can present the certificate for it

- negative COVID-19 test result from a rapid antigen test taken up to 48 hours in advance or a PCR test taken up to 72 hours in advance prior to your arrival and can present the certificate for it

More information: https://lermitagehotel.ee/covid-19-information/ 

We thank you for your understanding and wish you a safe and wonderful stay at our beautiful hotel.

Viesnīca L’Ermitage ir kā miera oāze Tallinas centrā, vecpilsētas malā. Viesnīcas interjeru raksturo ziemeļnieku skaistums un miers. Komfortablo un kluso istabu dizaina pamatā ir mūžīgā ziemeļnieciskā elegance, kas sajauc šī brīža karstākās interjera dizaina tendences. No logiem paveras lielisks skats uz Hirveparku un Toompea vai vienu no vecākajām Tallinas apmetnēm Kassisaba.

Nakšņojot viesnīcā, noteikti iesakām apmeklēt elegantā restorāna Katze restorānu un klasisko izsmalcinātu a la carte restorānu L’Ermitage, kas ar savu patīkamo atmosfēru un saistošo ēdienkarti neatstās gardēžus auksti.

Hotel L'Ermitage