Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Izmitināšana viesnīcā L'Ermitage viesnīcā

Šis piedāvājums ir paredzēts 2 viesiem, un tajā ir iekļautas naktsmītnes ar bagātīgām brokastīm viesnīcā L'Ermitage

Jūs varat atcelt savu ierašanos līdz pulksten 12:00 reģistrēšanās dienā.

2 viesi
Ietver izmitināšanu ērtā standarta istabā
Brokastis iekļautas

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00
 

New orders from the Government of Republic of Estonia enter into force from November 1 2021 due to COVID-19 and therefore we are obligated to follow new rules. All guests of L’Embitu Hotel (from the age of 18) wishing to stay and use all hotel services are required to present one of the following certificates:

- a valid COVID-10 vaccination passport

- proof of recovery of COVID-19 

All guests of the L’Embitu Hotel (12-17 years old) wishing to stay and use all hotel services are required to present one of the following certificates:

- a valid vaccination passport

- proof of recovery of COVID-19 

- a negative PCR test (performed up to 72h earlier), an antigen test (performed up to 48h earlier) or a negative test result in a pharmacy (performed up to 48h earlier).

Viesnīca L’Ermitage ir kā miera oāze Tallinas centrā, vecpilsētas malā. Viesnīcas interjeru raksturo ziemeļnieku skaistums un miers. Komfortablo un kluso istabu dizaina pamatā ir mūžīgā ziemeļnieciskā elegance, kas sajauc šī brīža karstākās interjera dizaina tendences. No logiem paveras lielisks skats uz Hirveparku un Toompea vai vienu no vecākajām Tallinas apmetnēm Kassisaba.

Nakšņojot viesnīcā, noteikti iesakām apmeklēt elegantā restorāna Katze restorānu un klasisko izsmalcinātu a la carte restorānu L’Ermitage, kas ar savu patīkamo atmosfēru un saistošo ēdienkarti neatstās gardēžus auksti.

Hotel L'Ermitage