Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Teātra pakete Pārnas viesnīcā Legend

Piedāvājums ietver uzturēšanos diviem ar Endla teātra biļetēm un bagātīgu brokastīm viesnīcā Legend Pārnā, pie jūras un skaista pludmales parka.

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

Derīgs diviem cilvēkiem
Ietver naktsmītnes paketi ērtā divvietīgā numurā
– numuriem ir gan plaša gulta, gan divas atsevišķas gultas
Teātra biļetes diviem Endla teātrī
– Teātra Endla izrādes grafiku var atrast vietnē: www.endla.ee/mangukava.

Biļetes ir spēkā teātra izrādēm un pieejamas atkarībā no pieejamajiem vietu skaitiem un izrāžu grafika (izņemot viesizrādes un speciālos pasākumus).

Lūdzu, norādiet vēlamo izrādes nosaukumu un laiku rezervējot, lai viesnīca varētu rezervēt biļetes atbilstoši to pieejamībai. Ja jums ir preferences attiecībā uz vietām zālē, lūdzu, sazinieties ar viesnīcu tieši. Biļetes var saņemt ierodoties viesnīcas reģistratūrā.

Udens pudeles numurā
Halāti un čības numurā
Brokastis iekļautas cenā
Apmeklējums Estonia Termos, Health Paradise un Health Spa un Sauna Centrā ar -10% atlaidi
Bezmaksas autostāvvieta
Bezmaksas vēla izrakstīšanās
– līdz plkst. 13:00

Ienākšana no plkst. 15:00 – Izrakstīšanās līdz plkst. 11:00

Ieejot Legend viesnīcā, jūs atrodaties tikai 3 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Blakus ir gleznainais Pērnava pludmales parks, un pilsētas centrs ir burtiski pāris soļu attālumā. Legend viesnīca ir kā mierīga patvēruma vieta dabas un pilsētas dzīves vidū.

Ērtos numuros ir koka mēbeles un laminētas grīdas. Plašie apartamenti piedāvā komfortablu uzturēšanos ģimenēm.

Kad diena sākas, jūs atradīsiet sevi atpūšoties mūsu mājīgajā bārā viesu zālē vai izbaudot vieglo vakara vēju mūsu terasē.

Piedzīvojuma meklētājus sagaida ikoniskie apskates objekti un iepirkšanās rajoni, burtiski pāris soļu attālumā no Legend viesnīcas durvīm.

Hotell Legend