Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Arensburg Boutique Hotel & Spa romantikas pakete diviem cilvēkiem

Šis piedāvājums ir paredzēts 2 viesiem un ietver izmitināšanu Superior numurā ar brokastīm. Komplektā ietilpst arī neierobežota peldbaseina un saunu izmantošana.

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 48h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver izmitināšanu Superior numurā
Brokastis iekļautas
Neierobežota baseina un saunu izmantošana (Spa is opened from Monday to Sunday 9:00-21:00
Apmeklējot bērnus, ir jāmaksā par papildus samaksu par bērnu līdz 3 gadu vecumam +11€/maksa par bērnu gultiņu naktī un no 4 līdz 15 gadiem +21€/nakts maksa par papildu gultu
Reģistrēšanās no pulksten 16:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Arensburg Boutique Hotell & Spa, kas atrodas uz Kuresāres vecpilsētas galvenās ielas, vairāk nekā 15 gadus piedāvā viesiem relaksējošu, atsvaidzinošu un privātu spa pieredzi.

Ar plašo procedūru klāstu, saunām, vannām, peldbaseiniem un luksusa viesnīcu, cienījamais Hotel-Spa ir radījis vislabākās atpūtas iespējas saviem viesiem.

Par izklaides pusi rūpējas "Arensburg Lounge Restaurant Muusa", kur notiek dažādi koncerti un pasākumi. Izklaidē Igaunijas labākie izpildītāji, kā arī mākslinieki no attālākām pasaules valstīm, piemēram, ASV un Dienvidamerikas. Šeit ir arī restorāns "Arensburg" ar svētku atmosfēru un gardiem gardēžu ēdieniem, kā arī mājīgs Vīna pagrabs ar kamīnu.

Arensburg Boutique Hotel & Spa 2012. gadā tika izvēlēts par labāko pakalpojumu sniedzēju Sāremā!

Arensburg Boutique Hotel & Spa