Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Romantiskas brīvdienas diviem ar vakariņām viesnīcā Narva

Piedāvājums ir spēkā diviem un ietver romantisku brīvdienu paketi ar nakšņošanu "junior suite" numurā ar brokastīm un vakariņām viesnīcā Narva. Turklāt uzkodas telpā pēc ierašanās

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver nakšņošanu "junior suite" numurā ar saunu
Brokastis iekļautas
Uzkodas istabā ierašanās brīdī
Romantiskas 3 ēdienu vakariņas brīvizvēles restorānā M.Chagall
Bezmaksas bezvadu internets
Iespēja novietot automašīnu, ja tāda ir pieejama
Papildmaksa par brīvdienām ar bērniem:
- bērni vecumā no 5 līdz 5 gadiem - 10€ 
- bērni 6-12 - 26 €
- bērniem no 13 gadu vecuma un pieaugušajiem - 43 €

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Viesnīca Narva atrodas Narvas centrā, netālu no dzelzceļa stacijas un autoostas. Vienā pusē atrodas Narvas cietoksnis, bet otrā - Narvas upe.

No viesnīcas logiem paveras brīnišķīgs skats uz vēsturisko 13.-15. pieminekļi un Hermaņa cietoksnis un Ivangorodas cietoksnis. Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas brīvizvēles restorāns M. Šagāls, kura ēdienkarte ir balstīta uz Eiropas virtuves tradīcijām. Narvas pilsēta ir pazīstama ar labi saglabātiem vēsturiskiem objektiem, un jums ir iespēja apmeklēt kādu no tiem, apmetoties mājīgajā Narva viesnīcā!

Vēsturisko un romantisko svētku laikā jums būs iespēja iepazīties ar Narvas pils pastāvīgo ekspozīciju, pastaigāties pa gleznaino Narvas upes promenādi un atklāt Narvas bastiona bērzu paklāju noslēpumus.

Narva Hotell