Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Pilsētas pārtraukums ar nakšņošanu divām personām Staadioni viesnīcā Kuresārē

Piedāvājumā ietilpst nakšņošana ar brokastīm mājīgā ģimenes viesnīcā Kuresārē, Staadioni hotell.

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver nakšņošanu divvietīgā numurā
- iespēja ievietot 1 papildgultu
Cenā ir iekļautas bagātīgas bufetes tipa brokastis
- brokastis no pulksten 8:00 līdz 10:00
Bezmaksas Wifi
Bezmaksas autostāvvieta publiskajā autostāvvietā pāri ceļam
Iespēja iznomāt velosipēdus un izmantot saunu
Bezmaksas atcelšana 24 stundas pirms ierašanās

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Vai esat domājis, ka Sāremā ir kaut kā tāla vieta un ne vienmēr tur nokļūstat? Šī ir jūsu iespēja. Nāciet un izbaudiet savu atvaļinājumu Kuresārē. Visas vietas atrodas tikai pastaigas attālumā no mums. Mums ir ērti braukt gan ar automašīnu, gan velosipēdu uz katru Sāremā punktu. Mēs varam ieteikt visas interesantas vietas, kuras ir labi redzēt Sāremā.

Staadioni Hotell ir mājīga ģimenes viesnīca, kurā tēvs Villi uzņem viesus, bet māte Annika uz galda gatavo labākas brokastis. Vectēvs Maits palīdz ar savām inženierzinātnēm. Vecākais znots Pāvils Marks skatās, ka mūs var atrast sociālajos tīklos un dažādās rezervēšanas vidēs. Jaunākie bērni Karls Matiass un Lenna-Marī arī pēc iespējas pakāpeniski palīdz.

Mūsu mājīgajā viesnīcā ir 27 plaši numuri ar skatu uz Kuresāres pilsētas stadiona jūru vai vēsturisko Bīskapa pili. No rīta mēs piedāvājam jums bufetes tipa brokastis ēdamistabā otrajā stāvā. Lai atklātu Kuresāres riteņus, pie mums ir iespējams nomāt velosipēdus, un pēc relaksācijas varat izmantot saunu.

Pirmajā stāvā esošajā reģistratūrā jūs jebkurā laikā varat iegādāties kafiju, mazas šokolādes un citas delikateses. Vai vēlaties pārsteigt savu draugu ar skaistu pastkarti vai arī meklējat aizraujošus ieteikumus, kā pavadīt laiku Kuresārē vai Sāremā? Mēs esam jūsu labā un labprāt palīdzēsim!

Staadioni Hotell