Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Grezna romantika ar izmitināšanu un 3 ēdienu vakariņām Schlössle Hotel Tallinn

Piedāvājums ir paredzēts 2 personām, un tajā ietilpst greznas brīvdienas luksusa numurā ar 3 ēdienu vakariņām un bagātīgām brokastīm. Dzirkstošais vīns un ziedi numurā pēc ierašanās.

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.
2 viesi
Ietver izmitināšanu luksusa divvietīgā numurā
Brokastis iekļautas
Ziedi un pudele dzirkstošā vīna numurā pēc ierašanās
3 ēdienu à la carte vakariņas 2 personām restorānā Stenhus (dzērieni nav iekļauti)
Glāze prosecco blakus vakariņām
Privātas pirts izmantošana
- no pulksten 7:00 līdz 21:00 saunu var rezervēt viesnīcas reģistratūrā. Lūdzu, norādiet saunas pieprasījumu un vēlamo rezervācijas laiku papildu rezervēšanas informācijā
20% atlaides kupons Kalev Spa saunai-oāzei un ūdens centram

Reģistrēšanās no pulksten 14:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Grezna pieczvaigžņu viesnīca Schlössle Tallinas vecpilsētā.

23 istabu viesnīca aicina doties ceļojumā uz romantisko vecpilsētu un apbrīnot ēkas cienīgo vēsturisko šarmu! Šī greznā viesnīca atrodas pašā Tallinas centrā - vecpilsētā, Pühavaimu ielā.

Remontdarbu laikā ēkas vēsturiskā arhitektūra tika pilnībā saglabāta, padarot viesnīcu par unikālu naktsmītni, kas piedāvā mūžīgu varenību un visas mūsdienu ērtības!

Viesnīcas Stenhus restorāns kopš 1998. gada piedāvā neaizmirstamu gastronomisko pieredzi.

Restorāns ir ideāla vieta, kur svinēt privātās ballītes, kā arī iespaidīgus īpašus pasākumus ar draugiem, ģimenes vai biznesa partneriem. Šefpavārs Timofejs Monahovs padara tradicionālo maltīšu baudīšanu unikālu. Izvēlne sastāv no kārdinošiem klasiskiem un moderniem ēdieniem, izmantojot sezonas sastāvdaļas.

Schlössle Hotel Tallinn