Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Iepakojums diviem “Sangaste Rukki Maja”

Piedāvājumā ietilpst izmitināšana diviem ar brokastīm un vakariņām, kā arī privāta pirts izmantošana.

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

2 viesi 
Ietver izmitināšanu ērtā divvietīgā numurā
- Divas atsevišķas gultas numurā
Brokastis iekļautas
2 ēdienu vakariņas
- Iepakotām vakariņām varat izvēlēties 2 ēdienus no restorāna Rukki Maja ēdienkartes. Turklāt uz galda jūs gaidīs svaigs ūdens un ar rokām darināti rudzi

Privātās saunas izmantošana 1,5h
- Ja vēlaties saunā pasūtīt atspirdzinošus dzērienus vai uzkodas, varat to izdarīt, neizejot no pirts, zvaniet uz Rukki House 323 letes numuru un vēlamās lietas maģiski parādīsies pirts vestibila logā.

Pirti var izmantot no pirmdienas līdz piektdienai 11.00-22.00

Lūdzu, rezervēšanas laikā norādiet dienu un laiku, kad vēlaties izmantot saunu.

Labi audzināti mājdzīvnieki ir atļauti par nelielu samaksu:
- mazs mājdzīvnieks 5 €
- Liels mājdzīvnieks 10 eiro

PS! Ja vēlaties ņemt līdzi savu mājdzīvnieku, lūdzu, norādiet to rezervējuma informācijā. Par papildmaksu viesu namā var samaksāt uz vietas.

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 - izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

No 26.08. Pirms reģistrēšanās Sangaste Rukki Maja visiem pieaugušajiem apmeklētājiem ir jāuzrāda viens no šiem pierādījumiem:
1. sertifikāts par COVID-19 vakcinācijas kursa pabeigšanu;
2. Covid-19 pierādījums par pāreju;
3. PCR tests, kas veikts 72 stundas pirms ierašanās (negatīvs).

Nāc tāds, kāds esi, nāc ar atvērtu sirdi, aizmirsti ikdienu un vienkārši nāc! Nāciet un veltiet laiku kopā, lai jūs varētu būt tālu no pārējās pasaules un izbaudīt privāto apkārtni un tuvumu viens otram. Tikai jūs abi, karsta pirts un gardas vakariņas.

Sangaste Rukki Maja otrajā stāvā atrodas mājīgs viesu nams ar 12 istabām un 27 gultām. Visos numuros ir vannas istaba ar tualeti, gaisa kondicionētājs, Wi-Fi tīklājs un televizors ar bezmaksas kanāliem. Katra istaba ir saistīta ar vienu slavenu cilvēku no "Rye Capital" Sangastes vēstures, piemēram, rakstnieku A. Gailitu, mākslinieku G. W. Reuterns, pētnieks Fr.G.W. Struve, tenors A.Viisimaa.

Rudzu restorāns piedāvā ēdienus, kas gatavoti no “Sangaste” rudziem, vietējiem un Dienvidigaunijas produktiem. Misija ir parādīt viesiem, cik daudzpusīgs ir Igaunijas nacionālais augļu rudzi.

Pirts Sangaste Rukki Maja var uzņemt 5-10 cilvēkus. Lielākas grupas gadījumā blakus esošo kamīnzāli var izmantot arī kā vestibilu sēdēšanai. Pirts vestibilu var pārklāt ar uzkodu galdu.

Sangaste Rukki Maja