Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Izklaidējoša teātra pakete diviem viesnīcā Rakvere Hotel Wesenbergh

Piedāvājums ir derīgs diviem un ietver nakšņošanu viesnīcā Wesenbergh ar brokastīm, Rakveres teātra biļetēm un papildu atlaidi populārajām Aqva Spa biļetēm

Bezmaksas atcelšana
Pasūtījumu var atcelt bez maksas līdz 72 stundām pirms reģistrēšanās.

2 viesi
Ietver izmitināšanu ērtā divvietīgā numurā
Brokastis iekļautas
Ietver teātra biļetes uz Rakveres teātri divām personām. Piedāvājums neattiecas uz īpašiem teātra projektiem
Autostāvvieta viesnīcas parkā
Papildus 20% atlaide biļetēm uz populāro Aqva Spa ūdens un saunas centru

Reģistrēšanās 14:00 - 20:00 – izrakstīšanās līdz 12:00

Viesnīca Wesenbergh ir vēsturiska atpūtas vieta Igaunijas pilsētā Rakveres centrā.

Mēs piedāvājam ērtas un mājīgas naktsmītnes atpūtniekiem un atpūtniekiem, kā arī palīdzam atrast aktivitātes Rakverē un tās apkārtnē.

Latvijas Henriks piemin seno koka cietoksni Tarvanpea. Pēc Livonijas kara uz koka cietokšņa drupām tika uzcelts akmens cietoksnis. Mūsdienās pilsdrupas ir galvenā Rakveres apskates vieta.

Pilī varat nobaudīt viduslaiku ēdienus un izpētīt viduslaiku ieroču izstādi. Ja vēlaties, varat arī nošaut loku. Rakvere ir pievilcīga un strauji attīstoša ļoti draudzīga pilsēta ar teātri, vairākām jaukām viesnīcām un daudz ko citu.

Rakveres pilsēta atklājumu prieku piedāvā visu gadu. Viesnīcas tuvumā ir tādas apskates vietas kā Rakveres episkopālā pils un Lahemaa nacionālais parks. Teātra cienītāji tiek laipni gaidīti Rakveres teātrī, kur vienmēr tiek garantēta neaizmirstama kultūras pieredze.

Hotell Wesenbergh