Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai Lasīt vairāk PIEKRĪTU

Ģimenes pakete Tartu viesnīcā London

Ģimenes pakete Tartu! Apmeklējiet AHHAA, Aura ūdens centru vai ledus laikmeta centru un izbaudiet izmitināšanu 2 dažādos standarta numuros. Viena istaba vecākiem un otra bērniem. Numuri atrodas blakus vai pēc iespējas tuvāk

Ja vēlaties, varat atcelt pirkumu 24h pirms reģistrēšanās.

4 viesi *
* divi pieaugušie + 2 bērni
Ietver izmitināšanu 2 ērtos standarta numuros
Brokastis iekļautas

Ģimenes biļete uz Zinātnes centru AHHAA, Aura ūdens centru vai Ledus laikmeta centru

Pēc ierašanās pārsteigums mazākajiem
2 biļetes uz naktsklubu Vabank dāvanā (atvērts svētdien - sestdien)

Reģistrēšanās no pulksten 15:00 – izrakstīšanās līdz pulksten 12:00

Viesnīca London, kas atrodas Tartu, Igaunijā, ir četrzvaigžņu viesnīca, kas koncentrējas uz klientu, kurš vērtē kvalitāti, privātumu un personisko apkalpošanu.

Viesnīcā ir 60 numuri, kas izvietoti 4 stāvos, un no tiem paveras skats uz vecpilsētas ielām vai kluso pagalmu. Viesnīcā ir atsevišķi numuri alerģijas slimniekiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Autostāvvieta viesnīcas viesiem atrodas viesnīcas Küütri ielas pusē.

Restorāns Polpo atrodas viesnīcas pirmajā stāvā un piedāvā rūpīgi atlasītus veselīgus ēdienus, apvienojot mūsdienu tendences un dabiskās garšas. Izmantojot tīras un aizraujošas sastāvdaļas kopā ar eksotiskiem akcentiem, mēs piedāvājam gan atpazīšanas prieku, gan patīkamus pārsteigumus, un ceram satikt jūs prieku paradīzē.

Restorāns Polpo visos darbības gados ir izvēlēts Igaunijas 50 labāko restorānu sarakstā!

Hotell London